Realizujemy przewozy 24-tonowe naczepami typu plandeka. Nie realizujemy natomiast przewozów wymagających ADR oraz ponad-gabarytowych oraz nie prowadzimy działań spedycyjnych. Wszystkie zlecenia wykonujemy własnym transportem. W zakresie ochrony ubezpieczeniowej firma korzysta z usług PZU S.A. (OC, AC środków transportu).
 
Poza standardowymi zleceniami transportowymi, dla naszych klientów wykonujemy zlecenia stałe związane z wewnątrz unijnym przerzutami towarów objętych zleceniem stałym.

 

 

 
Elastyczność oraz dostosowanie się do indywidualnych wymagań klienta jest dla nas priorytetem od zawsze . Poziom świadczonego serwisu jest wyznacznikiem naszych działań, dlatego też stale inwestujemy w udoskonalenie naszych procesów biznesowych. Duża liczba samochodów oraz wyspecjalizowana kadra logistyczna to nasze główne atuty. To właśnie dzięki nim Twój towar trafi szybko i bezpiecznie we wskazany punkt, przez co będziesz mógł zaoszczędzić czas oraz pieniądze.
 
 
 
[05-26] Witamy
Witamy wszystkich zainteresowannych. Właśnie ruszamy z naszą stroną internetowa i z systemem obesrwacji przesyłki online.
czytaj więcej...
[05-26] Wdrożenie
Dzisiaj wdrożyliśmy najnowszą odsłonę naszej nowej strony internetowej.
czytaj więcej...